24.3.2017 od 08:00 až 24.3.2017 do 12:00
Dny otevřených dveří
prof. Ing. Václav Hejnák, Ph.D.
Ing. Jitka Voženílková, CSc.
Děkanát FAPPZ
Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze , Kamýcká 129, FAPPZ , 16521 , Posluchárna prof. F. Bílka (AI)

V pátek 24. března se na celé ČZU v Praze uskuteční Dny otevřených dveří. Pro příchozí je ve vestibulu hlavní budovy fakulty připravena prezentační expozice s informačními panely, audiovizuální projekcí, brožurami a letáky s informacemi o možnostech studia na fakultě. Obsluhu této expozice a stejně tak uvítání zájemců o studium a jejich orientaci na fakultě zajistí členové fakultní studentské organizace Pupen.

Zájemci mají možnost se účastnit besed s proděkanem doc. V. Hejnákem v 9.00 a 10.30 h. v posluchárně prof. Františka Bílka (AI). Zájemci o studium si mohou individuálně prohlédnout prostory fakulty a areálu univerzity od 8.30 do 12.00 hod.

Po celé dopoledne bude pro zájemce o studium otevřeno studijní oddělení fakulty, kde bude možné získat informační letáky, brožury, popřípadě zakoupit modelové otázky k přijímacím zkouškám.