24.3.2017 - celodenní akce
Ing. Marika Černá
neuvedeno
Areál ČZU , Kamýcká 129 , Praha Suchdol , 165 00

V pátek 24. března bude možné prohlédnout si od 9.00 hodin kampus ČZU a také zblízka vidět špičkové laboratorní přístroje, navštívit učebny i posluchárny. Zástupci vedení fakult budou prezentovat studijní možnosti a odpovídat na dotazy přítomných. Na neformální diskuse se zájemci o studium se těší i členové studentských organizací, kteří budou návštěvníkům pomáhat při orientaci v areálu univerzity. Ve foyerech fakult budou pro uchazeče připraveny materiály s informacemi o studiu, přijímacích zkouškách a přípravných kurzech.
Dveře otevřou všechny fakulty ČZU, která sídlí na adrese Kamýcká 129, Praha-Suchdol (bus č. 107, 147 „Zemědělská univerzita“ ze stanice metra „A“ Dejvická nebo ze zastávky u železniční stanice Praha – Podbaba): Provozně ekonomická fakulta, Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Fakulta životního prostředí, Fakulta lesnická a dřevařská, Fakulta tropického zemědělství a Institut vzdělávání a poradenství (v Malé Chuchli).