Letní škola s prameny

17.9.2017 až 23.9.2017
prof. RNDr. Dana Komínková, Ph.D.
Ing. Michaela Kopřivová Stejskalová, Ph.D.
Fakulta životního prostředí
Heřmanice a Praha

Vážení studenti,rádi bychom vás pozvali na letní školu pořádanou projektem Prameny spojují krajiny a státy v rámci přeshraniční spolupráce fakulty životního prostředí ČZU, Technické univerzity Liberec a univerzity v Drážďanech. Akce proběhne v termínu 17. – 23. 9. 2017, můžete se zde zdokonalit v komunikaci v anglickém jazyce, rozšířit si svoje znalosti z mnoha oborů a vyzkoušet si vědeckou činnost v praxi. Realizované aktivity vás prakticky seznámí s celým procesem práce na projektu a prací jednotlivých odborníků z mnoha oblastí jako jsou hydrobiologie, chemické analýzy, GIS analýzy, geologie nebo botanika. Podrobný program se všemi informacemi najdete na <a href="https://www.fzp.czu.cz/cs/r-7185-aktuality/letni-skola.html">webu FŽP</a>.