Veletrh pracovních příležitostí 2018

22.2.2018 - celodenní akce
Ing. Kateřina Černý Pixová, Ph.D.
Ing. Michaela Rösslová, Ph.D.
neuvedeno
Pouze studenti
Mezifakultní centrum environmentálních věd I a II

Fakulta životního prostředí ČZU v Praze pořádá vždy koncem zimy ve svých prostorách Veletrh pracovních příležitostí. Jedná se o jednodenní workshop, na kterém se setkávají studenti a zástupci významných českých i nadnárodních firem. Firmy představují letošním i budoucím absolventům FŽP širokou nabídku pracovních míst na různé typy pracovních poměrů. Zástupci společností mají příležitost podělit se se studenty o cenné zkušenosti z praxe a případně si vybrat nové talentované spolupracovníky. Studenti mají možnost osobně se setkat a pohovořit si se zástupci jednotlivých firem, porovnat jejich pracovní nabídky, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.