Daňové ráje - škodlivá či prospěšná konkurence?

Tato událost již proběhla
Termín konání
22.5.2018 od 09:30 až 22.5.2018 do 16:00
Typ události
Přednášky a semináře
Pořadatel události
Ing. Helena Čermáková, Ph.D.
Kontaktní osoba
Ing. Lukáš Moravec, Ph.D.
Registrace na událost
Vyžadována
Pořádající útvar
Katedra obchodu a financí
Určeno pro
Veřejnost
Sídlo společnosti Deloitte, Nile House , Karolinská 654/2 , Praha 8 , 18600
WWW adresa události

Registrace na událost

Vyžadována
04.05.2018 od 08:00 až 21.05.2018 do 08:00

Informace k události

Cílem workshopu je vytvořit podmínky pro setkání odborníků na daňové plánování z praxe, akademické sféry a zástupců finanční správy v přátelské atmosféře nad aktuálním tématem, o němž můžete slyšet spoustu mýtů, ale málo relevantních faktů.

Výstupem konstruktivní diskuse by pak měl být navzájem vyjasněný pohled odborníků na praktické využívání daňových rájů.

Na setkání jsou zváni všichni, kdo se mezinárodním zdaněním zabývají či se o ně zajímají a mají chuť diskutovat o daňových rájích nebo si takové výměny názorů poslechnout.

Prezentující: Martin Houska (Moore Stephens), Michal Ištok (UMB), Martina Matejová (MF ČR), Lukáš Moravec (ČZU Praha), Danuše Nerudová (Mendelova univerzita), Jan Rohan (GFŘ, ČZU Praha), Michal Roháček (GFŘ), Veronika Solilová (Mendelova univerzita), Miroslav Svoboda (Deloitte), Václav Zíka (MF ČR).