PMcon 5.0 - Projekťák v digitálním věku

Studentský klub projektového řízení
info@skpr.cz
neuvedeno
ČZU v Praze, Studijní a informační centrum (SIC) , Kamýcká 129 , Praha 6 - Suchdol , 16500

Pátý ročník akce, která je připravována především pro studenty a juniory ve světě projektového řízení, nese podtitul „Projekťák v digitálním věku“. Na přednáškách a workshopech vedených zkušenými profesionály načerpáte nové znalosti uplatnitelné při práci na vlastních projektech i inspiraci pro svůj další rozvoj.

Tradiční součástí akce je i festival pracovních příležitostí TalentMagnet, kde si návštěvníci mohou najít zajímavou stáž nebo dokonce novou práci. Po skončení hlavního programu se můžete těšit na navazující networking s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Zejména ale můžete očekávat den protkaný digitálními technologiemi, dobrou náladou a cennými zkušenostmi vašich kolegů.