Den otevřených dveří ČZU

Česká zemědělská univerzita , Kamýcká 129 , Suchdol , 16500
WWW adresa události

Informace k události

Poznejte ČZU a přijďte na Dny otevřených dveří, které proběhnou v pátek 21. ledna a v sobotu 22. ledna 2022 vždy od 9:00 do 15:00 hodin v kampusu ČZU na Suchdole. Čeká vás program jednotlivých fakult, kde poznáte studijní programy i prostory fakult a náš jedinečný kampus.
Plánujeme Dny otevřených dveří prezenčně v kampusu. Budeme však reagovat na danou situaci před akcí. Pokud nebude moci akce proběhnout v kampusu, nepřijdete o ni, jen se přesune do online prostředí. Budeme vás informovat!

Sledujte novinky a program na události: https://fb.me/e/11tvWnPaI.

Podmínky pro vstup do budov ČZU v rámci Dne otevřených dveří:
Používání ochranných prostředků dýchacích cest
Všechny osoby ve vnitřních prostorech ČZU mají povinnost používat ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95), které brání šíření kapének.
Dále bude při vstupu kontrolována bezinfekčnost, bude tedy nutné prokázat se:
- potvrzením vystaveným poskytovatelem zdravotních služeb o tom, že prodělali onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
- národním certifikátem o provedeném nebo dokončeném očkování vydaný oprávněným subjektem působícím v ČR nebo v jiném členském státě EU, přičemž
od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, nebo
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní
- potvrzením poskytovatele zdravotnických služeb o negativním výsledku RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2 ne starší než 72 hodin, avšak pouze u
osoby do dovršení 18 let věku, nebo
osoby, která doloží, že se nemůže podrobit očkování proti onemocnění COVID-19 pro kontraindikaci,
osoby očkované proti onemocnění COVID-19, pokud od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu neuplynula doba 14 dnů. V případě dvoudávkového schématu nebyla podána druhá dávka a od aplikace první dávky očkovací látky ke dni prokazování této skutečnosti neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky podle SPC, nebo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu neuplynula doba 14 dnů.
English ☰ Menu