Miss Agro ČZU

Ing. Mgr. et Mgr. Karla Mráčková
neuvedeno
Česká zemědělská univerzita

Festival Miss Agro se řadí mezi jeden z největších open-air festivalů v České republice. Vystupují na něm přední kapely české a slovenské hudební scény a každoročně ho navštíví přes 10 000 návštěvníků. Akce se koná na půdě České zemědělské univerzity v Praze v prostorách u Kruhové haly. Festival je už po generace organizován studenty a absolventy České zemědělské univerzity v Praze, kteří tak prezentují, jak výjimečnými schopnostmi a dovednostmi právě studenti této univerzity disponují.
Akce je rozdělena na dvě hlavní části. První částí je volba titulů Miss a Strong Man České zemědělské univerzity. Druhou částí pak hudební festival s bohatým doprovodným programem, v rámci kterého dlouhodobě vystupují přední kapely české a slovenské populární hudby.