Veletrh pražských veřejných vysokých škol

2.2.2017 - celodenní akce
doc. Ing. Petr Heřmánek, Ph.D.
Monika Urbanová
ČZU
Karolinum, Univerzita Karlova , Ovocný trh 3 , Praha 1 , 110 00

Veletrh je určen především studentům středních škol a dalším zájemcům, kteří zde naleznou studijní nabídku osmi pražských veřejných vysokých škol – Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze, České zemědělské univerzity v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, Akademie múzických umění v Praze, Akademie výtvarných umění v Praze a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.
Program veletrhu je rozdělen do dvou částí – návštěvníkům budou k dispozici informační stánky jednotlivých vysokých škol, a také budou moci navštívit přednášky prezentujících se univerzit.

Veletrh se koná od 9 do 16.30 hod., vstup na veletrh volný pro všechny účastníky.