Noc vědců 2022

Ing. Ondřej Fátor
Oddělení marketingu a produkce
Česká zemědělská univerzita , Kamýcká 129 , Suchdol , 16500

Chcete zažít vědu všemi smyly? 30. září to můžete zkusit v rámci Noci vědců právě na téma VŠEMI SMYLY přímo v kampusu ČZU na Suchdole. Do programu pro děti i dospělé se letos zapojilo všech šest fakult a čekají vás tak nevšední zážitky!

Společně prozkoumáme laboratoře virtuální reality, herbárium i nový potravinářský pavilon. Čekají vás také přednášky například o zdravé půdě, o vzniku potravin i piva, o smyslech zvířat i rostlin. Nejen pro děti je připravená bojová hra, poznávací stezka i soutěž s úkoly.

Noc vědců si můžete naplánovat dle programu, který najdete na www.nocvedcu.cz/czu-v-praze. Mimo program si můžete dát něco dobrého k jídlu a pití nebo jen tak posedět - to vás čeká na meeting pointu uprostřed kampusu.