Manuál k vysoké škole - PROČ, CO A JAK, abyste vytěžili maximum

Kariérní centrum
posluchárna AII (FAPPZ)

05.10.2022 od 08:00 až 17.10.2022 do 15:00

Interaktivní přednáška, workshop – můžeme tomu říkat, jak chceme. Co jsou důležité aspekty studia na VŠ? Že to nejsou jen vědomosti čerpané ze skript a dovednosti ze cvičení napadne skoro každého. Ale co všechno mi studium může nabídnout? Jak nahlížet na náročné situace a jak to celé souvisí s budoucí kariérou?

Přizpůsobení se životu na VŠ, rozvoj přenositelných kompetencí, chaos jako přítel, náhodné a neplánované události, jako velká součást osobního růstu (extra přednášky, stáže, praxe), sociální vazby a jejich důležitost (spolky, kalby, pivka)

Přednášející: Přemysl Gubani, Richard Nevšímal

Panelová diskuse s „úspěšnými studenty ČZU“ – součástí programu bude i panelová diskuse „přátelské posezení“ s několika úspěšnými studenty (IZUN, senát), kteří nasídlí své zážitky a zkušenosti z prvních let studia na VŠ.