PŘEDNÁŠKA Jak na ChatGPT

Kariérní centrum
posluchárna AI (FAPPZ)

18.09.2023 od 08:00 až 18.10.2023 do 11:00

Umělá inteligence (AI) je budoucnost! Nemá cenu studentům zakázat její používání, naopak bychom je měli naučit, jak s AI efektivně pracovat.
Umělá inteligence představuje pro studenty ohromnou příležitost, jak si usnadnit studium a ušetřit hromadu času.
Na workshopu studenty inspiruji desítkami nápadů, jak používat různá AI řešení, a zejména pak ChatGPT ve svůj prospěch. Ale především studenty naučím, jak s ChatGPT správně pracovat, aby z tohoto úžasného nástroje dostali maximum.
Pokud jste si už s ChatGPT „hráli“, víte, že některé odpovědi jsou špatné, divné anebo moc obecné. Na workshopu se studenti naučí, jak efektivně zadávat „prompty“, aby je AI lépe pochopila a poskytla jim co nejkvalitnější výstupy. Na workshopu nezapomínám ani na zdůraznění rizik a omezení spojených s používání jakéhokoliv nástroje umělé inteligence.